آببازسانان جوانان کرمانشاه کرمانشاه جامعه اسلامی

آببازسانان: جوانان کرمانشاه کرمانشاه جامعه اسلامی کرمانشاه توسعه ورزش کاهش آسیب ها ورزش

گت بلاگز وب‌گردی مرگ تلخ پسرجوان برابر چشمان مادر

درپی فوت مرموز پسر جوان که هنگام انتقال از بیمارستانی به بیمارستان دیگر و در خودروی مادرش جان باخته هست، مادرش با مراجعه به دادسرای جنایی تهران، از دوستان پ

مرگ تلخ پسرجوان برابر چشمان مادر

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، مادر میانسال به بازپرس پرونده گفت: «چند روز قبل جهت انجام کاری از منزل خارج شدم و چند ساعتی بیرون بودم که یکی از دوستان پسرم اشکان، با من تماس گرفت و گفت حال اشکان که درخانه دوستش بود بد شده است است.
آنها گفتند اشکان را به منزل می آورند و از من هم درخواست کردند تا خودم را خیلی سریع به منزل برسانم. حدود یک ساعت در راه بودم تا اینکه به منزل رسیدم. ولی همسایه ها گفتند که اشکان را به خاطر وخامت حالش به بیمارستان برده اند.
به همین خاطر من هم خودم را به بیمارستان رساندم که متوجه شدم حال اشکان خوب نیست. دوستانش گفتند که او مشروب الکلی خورده هست. در صورتی که مطمئن بودم پسرم سابقه مصرف چنین چیزهایی نداشت.
دقایقی بعد کارکنان اورژانس بیمارستان گفتند اشکان باید جهت شست و شوی معده اش به بیمارستان دیگری انتقال یافته شود. من هم از آنها آمبولانس خواستم ولی گفتند حال اشکان وخیم نیست و می توانم او را با ماشین شخصی خودم به بیمارستان دیگری ببرم. درحالی که اصرارهایم بی فایده بود، پسرم را سوار ماشینم کردم و به راه افتادم.
ولی در بین راه او تسلیم فوت شد. حالا هم دوستان پسرم وکارکنان بیمارستان را در فوت پسرم مقصر می دانم و از آنها شکایت دارم و خواستار روشن شدن علت مهم فوت اشکان هستم. از طرفی بیمارستان نیز به ما آمبولانس نداد و جهت نجات جان پسرم تلاش نکردند. بعد حالا باید همگی جوابگو باشند.»
بدنبال شکایت زن میانسال، بازپرس پرونده دستور تحقیقات تخصصی در این خصوص را صادر کرد و از پزشکی قانونی خواست تا علت مهم فوت را مشخص کند.
منبع:روزنامه ایران
انتهای پیام/

عبارات مهم : پرونده

واژه های کلیدی: پرونده | میانسال | آمبولانس | بیمارستان | مرگ تلخ | پسر جوان | مادر | مرگ مرموز

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog