آببازسانان جوانان کرمانشاه کرمانشاه جامعه اسلامی

آببازسانان: جوانان کرمانشاه کرمانشاه جامعه اسلامی کرمانشاه توسعه ورزش کاهش آسیب ها ورزش

گت بلاگز وب‌گردی حداقل قیمت پژو2008 چقدر است؟

پیش فروش پژو ۲۰۰۸ در حالی قرار است در روزهای آینده انجام شود که هنوز قیمت قطعی آن اعلام نشده است.با توجه به ۶۰ میلیون تومانی تعیین شده است جهت پیش پرداخت، ق

حداقل قیمت پژو2008 چقدر است؟

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، بر اساس آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از مصرف کنندگان خودرو، عرضه کنندگان ماشین اجازه ندارند در وقت پیش فروش محصولاتشان، بیش از 50 درصد قیمت ماشین را از خریداران دریافت کنند.

در چنین شرایطی مبلغ تعیین شده است جهت پیش‌پرداخت پژو 2008 در جدولی که از سوی کشور عزیزمان ایران ماشین انتشار یافته معادل 60 میلیون تومان تعیین شده است هست. به این ترتیب با استناد به قانون حمایت از مصرف‌کنندگان ماشین قیمت قطعی این خودروی فرانسوی حداقل 120 میلیون تومان خواهد بود، مگر اینکه کشور عزیزمان ایران ماشین قصد تخلف از این قانون را داشته باشد.

حداقل قیمت پژو2008 چقدر است؟

ابهام در قیمت پژو 2008 در شرایطی مطرح است که یکه زارع مدیرعامل کشور عزیزمان ایران ماشین اردیبهشت امسال قیمت این ماشین را بین 90 تا 100 میلیون تومان اعلام کرد که اگر بخواهیم این قیمت را ملاک قرار دهیم باید بگوییم که کشور عزیزمان ایران ماشین در پیش فروش پژو 2008 دچار تخلف شده است لیکن حتی با در نظر گفتن قیمت 100 میلیون تومانی جهت این محصول، مبلغ پیش پرداخت که باید حداکثر معادل 50 درصد قیمت ماشین باشد،50 میلیون تومان خواهد بود.

* ابهام در قیمت‌گذاری پژو 2008

از سویی، پیش فروش پژو 2008 در حالی صورت می‌گیرد که نحوه تعیین قیمت این ماشین نیز با ابهام روبرو است و مشخص نیست قیمت آن به وسیله شورای مسابقه مشخص خواهد شد یا به وسیله کشور عزیزمان ایران خودرو! شیوا مدیر شورای مسابقه چهار روز پیش گفته بود که کشور عزیزمان ایران ماشین قیمت پیشنهادی خود را جهت محصول 2008 به شورای مسابقه اعلام نکرده است.

در این اوضاع باید دید اگر قرار است قیمت پژو 2008 به وسیله شورای مسابقه تعیین شود، این شورا با چه قیمتی موافقت خواهد کرد و در صورتی که قیمت مورد موافقت شورای مسابقه کمتر از 100 میلیون تومان باشد، کشور عزیزمان ایران ماشین بر چه اساسی نسبت به دریافت بیش از 60 درصد مبلغ ماشین در وقت پیش فروش اقدام کرده است؟

پیش فروش پژو ۲۰۰۸ در حالی قرار است در روزهای آینده انجام شود که هنوز قیمت قطعی آن اعلام نشده است.با توجه به ۶۰ میلیون تومانی تعیین شده است جهت پیش پرداخت، ق

یکی دیگر از موارد قابل توجه در اعلام شرایط پیش فروش پژو 2008 عدم اعلام قیمت جریمه تأخیر در تحویل ماشین هست. طبق قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان ماشین باید بابت جبران تأخیر در تحویل خودرو، سود همکاری به علاوه یک درصد ماهانه در نظر گرفته شود و از سوی خودروساز به خریدار پرداخت شود. این عنوان در شرایط اعلام شده است از سوی کشور عزیزمان ایران ماشین جهت پیش فروش پژو 2008 نیامده که باید دید آیا در قرارداد هم از بین بردن خواهد شد یا خیر؟

* تخلف در مدت وقت تحویل خودرو

در پیش فروش پژو 2008 یکی دیگر از موارد مغایر با قانون حمایت از مصرف کنندگان خودرو، وقت تعیین شده است جهت تحویل ماشین است به طوری که این وقت بین 3 تا 14 ماه (شهریور 96 تا مرداد 97) در نظر گرفته شده است هست. حال آنکه طبق قانون، حداکثر وقت تحویل ماشین در پیش فروش قطعی 9 ماه و در پیش فروش عادی 12 ماه تعیین شده است است.

به این ترتیب پیش فروش خودروی لوکس فرانسوی در شرایطی صورت می‌گیرد که خریداران با بعضی ابهام‌ها روبرو هستند. در عین حال، مردم همچنان جهت عرضه خودروی مردمی و قابل خرید جهت قشر میانگین جامعه انتظار می‌کشند و در این میان بعد از دو سال مشورت با فرانسوی‌ها، حال شاهد عرضه محصول گران‌قیمت این شرکت در بازار پر عطش خودروی کشور عزیزمان ایران هستیم.

منبع: فارس

عبارات مهم : ایران

انتهای پیام/

حداقل قیمت پژو2008 چقدر است؟

واژه های کلیدی: ایران | قانون | ماشین | میلیون | مسابقه | 100 میلیون | پژو2008 | حداقل قیمت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog