آببازسانان جوانان کرمانشاه کرمانشاه جامعه اسلامی

آببازسانان: جوانان کرمانشاه کرمانشاه جامعه اسلامی کرمانشاه توسعه ورزش کاهش آسیب ها ورزش

گت بلاگز بین‌الملل ترامپ دوست من هست/ ولی خواهان معامله با روسیه و چین هستم , رییس جمهور فیلیپین

رودریگو دوترته اعلام کرد با آمریکا مشکلی ندارم ولی سیاست خارجی‌ام عوض شده است هست.

ترامپ دوست من هست/ ولی خواهان معامله با روسیه و چین هستم , رییس جمهور فیلیپین

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، رودریگو دوترته – رییس جمهور مجموعه جزایر فیلیپین – در سفر به روسیه اعلام کرد من با آمریکا مشکلی ندارم و ترامپ دوست من هست؛ ولی سیاست خارجی ام عوض شده است و خواهان معامله با روسیه و چین هستم.
بر این اساس، دیروز (دوشنبه) دوترته سفر 5 روزه خود به روسیه را شروع کرد. رییس جمهور مجموعه جزایر فیلیپین در بدو ورود اعلام کرد مباحث دفاعی و امنیتی در دستور کار گفت و گوهای دو طرف قرار دارد.

عبارات مهم : خارجی

دوترته در مصاحبه با رسانه های روسی سخنان پیشینش را تکرار کرد و گفت: کشور من خواهان اتحاد با روسیه و چین هست. وی تاکید کرد: من مشکلی با آمریکا ندارم. دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا دوست من هست؛ ولی سیاست خارجی من عوض کردن کرده هست. من خواهان تعامل با روسیه و چین هستم لیکن دنیا غرب دارای گفتار دو پهلو هست.
وی افزود: طوری با من واکنش‌ها می کنند گویی هنوز مستعمره آنها هستیم. حتما شوخی می کنند! ما هم اکنون کشوری مستقل هستیم. من خواهان برخوردی همراه با احترام با کشورم هستم.
رییس جمهور مجموعه جزایر فیلیپین به طور براق اعلام کرد سیاست خارجی کشورش به سمت استقلال پیش می رود.
دوترته دیروز اعلام کرد علاقه مند به خرید بالگرد، هواپیما و تسلیحات هدایت شونده از روسیه به منظور مقابله با شورشیان در سرتاسر مجموعه جزایر فیلیپین هستم. در سفرم به روسیه پوتین را جهت عرضه تسلیحات به کشورم ترغیب خواهم کرد.
پیش تر کرملین اعلام کرده بود قرار است ولادیمیر پوتین در 25 ماه می (4 خرداد ماه) با همتای فیلیپینی خود دیدار و گفت و گو کند. انتظار می رود نتیجه این گفت و گوها منجر به امضای بسته ای از اسناد میان دو طرف شود.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: خارجی | روسیه | سیاست | مجموعه | فیلیپین | فیلیپین | رییس جمهور | بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog