آببازسانان جوانان کرمانشاه کرمانشاه جامعه اسلامی

آببازسانان: جوانان کرمانشاه کرمانشاه جامعه اسلامی کرمانشاه توسعه ورزش کاهش آسیب ها ورزش

گت بلاگز اخبار بین الملل من برنده مسابقه تسلیحاتی با پوتین هستم! / ترامپ

ظاهراً ترامپ می‌کوشد بدون عصبانی کردن همتای روس، این باور عمومی را به وجود بیاورد که فشار خود بر مسکو را تا حد ترساندن تسلیحاتی زیاد کردن داده است.

من برنده مسابقه تسلیحاتی با پوتین هستم! / ترامپ

ترامپ: من برنده مسابقه تسلیحاتی با پوتین هستم!

عبارات مهم : برنده

ظاهراً ترامپ می کوشد بدون عصبانی کردن همتای روس، این باور عمومی را به وجود بیاورد که فشار خود بر مسکو را تا حد ترساندن تسلیحاتی زیاد کردن داده است.

به گزارش مهر به نقل از ان بی سی، مشاورین امنیت ملی کاخ سفید می گویند دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا از آنها خواسته است در خصوص سیاست واشنگتن در قبال روسیه، علنی صحبت نکنند و کارها خود را در سکوت انجام دهند.

من برنده مسابقه تسلیحاتی با پوتین هستم! / ترامپ

به عبارت دیگر، وی همچنان به گرم تر شدن رابطه ۲ جانبه امیدوار است و درعین حال می کوشد بدون عصبانی کردن ولادیمیر پوتین، شدت عمل بیشتری نسبت به روسیه نشان دهد.

از سوی دیگر، گزارش ها حاکی از آن است که در گفتگویی که چندی پیش به مناسبت گزینش مجدد پوتین به ریاست جمهوری روسیه، میان طرفین درگرفت، ترامپ خطاب به همتای روس گفته است: اگر مایل به مسابقه تسلیحاتی هستی، ما هم مخالفتی نداریم ولی بدان که من برنده خواهم بود.

ظاهراً ترامپ می‌کوشد بدون عصبانی کردن همتای روس، این باور عمومی را به وجود بیاورد که فشار خود بر مسکو را تا حد ترساندن تسلیحاتی زیاد کردن داده است.

این اظهارنظر، با توجه به اینکه چندی پیش ترامپ خطاب به «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی گفته بود: دکمه هسته ای روی میز من از مال تو بزرگتر هست؛ هم تا حدی فکاهی به نظر می آید و هم به نوعی تهدیدآمیز و حکایت از ماهیت جنگ طلبانه تمایلات ترامپ دارد.

به هرحال، این قبیل بیانات با توجه به تنش های اخیر در رابطه آمریکا-روسیه که به اخراج متقابل ۶۰ دیپلمات از هر یک از ۲ کشور منجر شد، بیش ازپیش اوضاع را وخیم جلوه می دهد.

واژه های کلیدی: برنده | روسیه | پوتین | آمریکا | مسابقه | دونالد ترامپ | ریاست جمهوری | ولادیمیر پوتین

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog