آببازسانان جوانان کرمانشاه کرمانشاه جامعه اسلامی

آببازسانان: جوانان کرمانشاه کرمانشاه جامعه اسلامی کرمانشاه توسعه ورزش کاهش آسیب ها ورزش

گت بلاگز اخبار اجتماعی مرگ 5300 نفر در این نقاط ، شناسایی 1500 نقطه بحرانی اتفاق خیز جاده‌ها

فرمانده پلیس راه کشور از شناسایی 1500 نقطه بحرانی حادثه‌خیز در جاده‌های کشور خبر داد.

مرگ 5300 نفر در این نقاط ، شناسایی 1500 نقطه بحرانی اتفاق خیز جاده‌ها

شناسایی 1500 نقطه بحرانی اتفاق خیز بزرگراه ها/مرگ 5300 نفر در این نقاط

عبارات مهم : شناسایی

فرمانده پلیس راه کشور از شناسایی 1500 نقطه بحرانی اتفاق خیز در بزرگراه های کشور خبر داد.

سردار محمدحسین حمیدی در گفت وگو با ایسنا، راجع به شناسایی نقاط اتفاق خیز در بزرگراه های کشور و تعداد این نقاط در طرح زمستانه امسال گفت : در حال حاضر 3400 محل در بزرگراه های کشور به عنوان نقاط اتفاق خیز شناسایی شده است است که از این تعداد 1500 محل دارای اوضاع بحرانی هستند.

مرگ 5300 نفر در این نقاط ، شناسایی 1500 نقطه بحرانی اتفاق خیز جاده‌ها

وی راجع به چرایی بحرانی خواندن این 1500 محل در بزرگراه های کشور گفت: آمارهای ما نشان می دهد که طی سه سال گذشته 5300 نفر در این نقاط به علت تصادفات جان خود را از دست داده اند و به همین علت این نقاط به عنوان نقاط بحرانی اتفاق خیز در بزرگراه های کشور شناسایی و آشکارسازی شده است اند.

فرمانده پلیس راه کشور با بیان اینکه در گذشته تعداد نقاط اتفاق خیز در بزرگراه های کشور بیش از 6000 نقطه بود، ادامه داد: با کارها انجام شده است بسیاری از این نقاط اصلاح شده است هست، ولی همچنان تعدادی از این نقاط باقی مانده که باید جهت آن کارها خاص ای انجام شود.

فرمانده پلیس راه کشور از شناسایی 1500 نقطه بحرانی حادثه‌خیز در جاده‌های کشور خبر داد.

حمیدی با بیان اینکه نقاط پرخطر در بزرگراه ها آشکارسازی و هشدارهای مورد نیاز درمورد احتمال وقوع تصادف در این نقاط به رانندگان و مسافران داده شده است هست، به ایسنا گفت: جهت اینکه تعداد نقاط اتفاق خیز در بزرگراه های کشور را به حداقل برسانیم باید برنامه ریزی انجام شود، طرح و نقشه را مشاوران مختلفی تهیه کرده اند ولی باید اعتبار خاص و خاص ای هم جهت آن در نظر گرفته شود.

وی با اشاره به شدت یافتن اوضاع نقاط اتفاق خیز در ایام زمستان، ادامه داد: در شرایط زمستانی احتمال تصادفات هم مضاعف می شود و به عنوان نمونه اگر در حالت عادی در بزرگراه ای احتمال خروج از بزرگراه زیاد باشد این اوضاع در حالت سرما و یخبندان زیاد هم می شود.

فرمانده پلیس راه کشور تاکید کرد: باید جهت ارتقاء ایمنی در بزرگراه ها کارها و برنامه ریزی کرده و حتما جهت محل های اتفاق خیز برنامه ریزی بهتر و نیرومند تری داشته باشیم.

مرگ 5300 نفر در این نقاط ، شناسایی 1500 نقطه بحرانی اتفاق خیز جاده‌ها

واژه های کلیدی: شناسایی | بزرگراه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog